Zakład Produkcyjno Usługowo Handlowydachykobior.plZakład Produkcyjno Usługowo Handlowy | dachykobior.pl

O firmie

Nasza firma może pochwalić się wieloletnimi tradycjami w zakresie wykonywanie usług dekarskich, pokryć dachowych oraz kompletnych dachów. W latach siedemdziesiątych XX w. Bernard Konieczny przejął zakład od swojego ojca Stanisława Koniecznego i systematycznie poszerzał zakres działalności. Zmiany ustrojowe zapoczątkowane w roku 1989 otworzyły przed firmą dostęp do nowych materiałów i technologii, umożliwiając dalszy rozwój. W roku 1997 do firmy dołączył zięć Bernarda Koniecznego - Artur Leonard, który przejął firmę w 2010 roku.

Siedziba firmy mieści się w Kobiórze, miejscowości położonej w dogodnej lokalizacji w sąsiedztwie takich miast jak Pszczyna, Tychy, Mikołów i Bieruń w województwie śląskim. Jednak nasza firma nie ogranicza się do działalności wyłącznie lokalnej. Nasi klienci to zarówno osoby prywatne, firmy oraz instytucje publiczne z całego obszaru Śląska. Firma wykonywała prace dekarskie także poza granicami Polski.

Kontakt

Zakład Produkcyjno Usługowo Handlowy
Artur Leonard

ul. Jasna 46
43-210 Kobiór
tel. 663-607-539
e-mail: arturleon@onet.eu

Wykonujemy prace dekarskie (dekarz, dekarstwo) na terenie m.in. następujących miejscowości: Kobiór, Pszczyna, Tychy, Mikołów, Wyry, Bieruń, Lędziny, Łaziska Górne, Katowice, Czechowice-Dziedzice, Bielsko-Biała, Mysłowice, Rybnik, Żory, Brzeszcze itd.

© 2012-2020 ZPUH A. Leonard. Wszelkie prawa zastrzeżone. Tworzenie stron www: Artscape